* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

چتر-رستورانیاز نمونه محصولات منحصر به فرد و پرکاربرد موجود در بازار، می‌توان به چتر رستورانی و یا سایبان چتری اشاره کرد. امروزه با افزایش کافی‌شاپ‌ها، رستوران‌ها و فست فودها در فضای باز، استفاده از این محصول پیشرفت شگفتی داشته است. رستوران‌هایی که محیط‌ باز برای پذیرایی مشتریان خود دارند باید چتر یا سایبانی که در رستوران استفاده می‌کنند از کیفیت بالایی برخوردار باشد؛ چرا که مشتریان زیادی وقت خود را در آن جا سپری می‌کنند. 

انواع متنوع چترهای رستوران

در وهله‌ی اول در نظر داشته باشید چتری که شما برای رستوران، کافی شاپ و یا حتی فست فود خود انتخاب می‌کنید باید متناسب با مکان شما طراحی شده باشد. در این صورت است که محیطی زیبا برای جذب بیشتر مشتری خواهید ساخت. بنابراین انواع چتر رستورانی یا سایبان بسته به ایده و خواسته مشتریان متفاوت است. بنابراین می‌توان مناسب‌ترین و با کیفیت‌ترین چترها را برای فضای مدنظرتان و طرح دلخواهتان تهیه نمایید. از انواع چترها با توجه به اشکال آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • چتر آفتابی: این نوع از چترها برای جلوگیری از نور آفتاب و علاوه بر آن ایجاد سایه، گزینه‌ی مناسبی می‌باشد. با توجه به میز مورد نظرتان این چتر را در قطرهای مختلف و اشکال گوناگون می‌توانید تهیه کنید.
  • چتر ثابت: این نمونه از چترها با دکل مستقیم و ثابت از جنس آلومینیوم یا چوب ساخته شده است. این مدل چترها در اشکال گرد، مربع یا مستطیل تولید می‌شوند.
  • چتر دوطرفه: این مدل چترها بیش از یک پوشش سایبان در اطراف یک میله‌ی آلومینیومی برخوردار هستند.
  • چتر به صورت هشت ضلعی: این چتر از پرکاربردترین چترها به شمار می‌رود که به چتر بازاری نیز شهرت دارد.
  • چتر جمع‌شونده: میله‌ای که در کناره‌ی این مدل از چتر واقع شده است، مزیت عملکردی را برای این نوع چترها فراهم می‌کند که به وسیله‌ی آن به راحتی می‌توان از پوشش چتر جدا کرد. از نمونه‌های آن چترهای پاسیو هستند که با یک چوب یا میله جمع‌شونده با توجه به شرایط باز و بسته می‌شوند. چتر پاسیو چوبی یا آلومینیومی مناسب برای سایه در تراس یا باغ می‌باشد.
  • چتر قابل تنظیم: ساختار اینگونه از چترها مانند چتر ثابت است، اما دارای یک دکل قابل جابجایی است که با استفاده از آن می‌توان جهت محافظت از شما در برابر آفتاب در تمام طول روز را تنظیم کرد.

چتر-رستوران-ساواویژگی‌های برتر چتر رستوران‌

چترهای رستورانی از پوشش مناسبی بهره‌مند هستند و در تمام فصول سال می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. این محصول پرکاربرد امکان گذراندن لحظات خوبی را برای غذاخوری در فضای باز رستوران‌ها فراهم آورده است. دارای پایه‌های مستحکمی بر روی میز طراحی شده‌اند که امکان هرگونه لرزش و تکانی را سلب کرده است. این سایبان‌ها از نصب آسان و راحتی برخوردار هستند. به لطف این چترها، شما یک رستوران خوب و با کیفیت خواهید داشت که مشتریان بیشتری از رستوران شما بازدید خواهند کرد. با چترهای متنوعی که می‌توانید در محوطه‌های بیرونی رستوران خود استفاده کنید بدون هیچ مشکلی مشتریان زمان بیشتری را در ستوران شما سپری می‌کنند.

 

چترهای رستورانی در کجا کاربرد دارند؟

چتر رستوران یکی از گزینه‌های ایده‌آلی است که در سراسر جهان یافت می‌شود. این سایبان‌ها به صورت محکم و در ابعاد و اندازه‌های گوناگون تولید و به بازار عرضه می‌گردند. عمده کاربرد اینگونه چترها در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ محیطی را ایجاد می‌کنند که مشتریان بدون تاثیر عوامل خارجی به راحتی مشغول غذاخوردن شوند. برخی دیگر از کاربردهای آن استفاده در فضای بیرونی هتل‌ها، چترهایی با کیفیت بالا در محوطه‌ی باز مدارس برای گذراندن اوقات فراغت کودکان، چتر کافه، چتر فست فودهای شهری، مراکز تجاری و نمایشگاه‌ها می‌باشد. هم‌چنین در خارج از خانه و فضای بازی کودکان، مناطق انتظار، مناطق پیک نیک و چتر کافی شاپ لحظات خوشی را برای شما فراهم می‌کند.

چتر-ساواجنس و کیفیت سایبان رستوران‌ها

پارچه مورد استفاده در سایبان یا چتر رستوران با کیفیت و معمولا از تافته نایلونی و یا برزنت می‌باشد. اما راز چترهای فوق العاده قوی که از اجزای باکیفیت و بادوامی وجود دارند که اصلی‌ترین آن‌ها از جنس بامبو می‌باشد. چرا که دارای مقاومت کششی مشابه فولاد بوده که از دوام بالایی در برابر شرایط طبیعی چون باد و باران برخوردار است. علاوه ‌بر آن چترهای پلی استر متداول‌ترین است و اغلب ضد آب بوده در برابر سخت‌ترین محیط‌ها نیز مقاوم و محکم می‌باشند. تمام محصولات سایبان برای استفاده تجاری طراحی شده‌اند تا در برابر آب و هوای منفعل و شدید مناسب باشند. شما انواع این پارچه‌های ذکر شده را می‌توانید در رنگ‌های مختلف و با توجه به لوگوی رستوران خود انتخاب کنید.

چتر رستورانی چگونه اندازه‌گیری می شود؟

ابعاد و اندازه‌ی همه چترها یکسان نیستند و به فضای شما، سبک و خصوصا با توجه به سایه‌ای که می‌خواهید در محیط خود ایجاد کنید، بستگی دارد. بنابراین اندازه چترها در موارد گوناگون متغیر است. با در نظر گرفتن اندازه‌های عرض یا قطر قوس می‌توان آن را اندازه‌گیری کرد. برای بدست آوردن اندازه قوس، چتر را باز کرده سپس از یک نوک یک طرف و سپس از بالا تا نوک طرف دیگر اندازه بگیرید. اندازه قاب نیز طول اندازه‌گیری کلی چتر را تعیین می‌کند.

 

آیا به یک پایه چتر با میز نیاز دارید؟

چتر-کافی-شاپبه همان اندازه که پارچه جهت آفتاب‌گیری مهم است، پایه نیز اهمیت دارد. برای انتخاب پایه چتر دو جنبه اساسی وجود دارد که باید آن در نظر گرفت:

  1. قطر باید مطابق با قطر سازه باشد.
  2. وزن آن بر اساس ساختار و ابعاد چتر اندازه‌گیری شود.

در اغلب فضاهای بیرونی و سر باز که می‌خواهید از چتر رستورانی استفاده کنید؛ شما معمولا باید روی میز ناهارخوری آن را نصب کنید؛ بنابراین با توجه به این که میز ناهارخوری شما چند نفره است و ابعاد آن، چتر مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

سخن آخر

چترهای موجود در رستوران‌ها یکی از عناصر دکوراسیون می‌باشد که با توجه به مبلمان رستوران و عوامل دیگر موجود در رستوران و دیگر مکان‌هایی که به سایبان نیاز است، انتخاب می‌گردد. وجود چتر در فضای بیرونی رستوران محیطی لذت‌بخش در تمام فصل‌های سال برای مشتریان شما ایجاد می‌کند.

 

 

 

 

 

چتر هشت ضلعی_پایه وسط
چتر هشت ضلعی_پایه وسط
قطر 4_پوشش دهی 12 مترمربع
چتر هشت ضلعی_پایه وسط
چتر هشت ضلعی_پایه وسط
قطر 2.50_پوشش دهی 5 مترمربع
چتر هشت ضلعی_پایه وسط
چتر هشت ضلعی_پایه وسط
قطر 2.50_پوشش دهی 5 مترمربع
چتر مربع_پایه وسط
چتر مربع_پایه وسط
3*3 _پوشش دهی 9 مترمربع
چتر پایه کنار_خیابان ولیعصر
چتر پایه کنار_خیابان ولیعصر
قطر 3_پوشش دهی 7 مترمربع
چتر مربع پایه کنار_آی اس پ
چتر مربع پایه کنار_آی اس پ
3*3 _پوشش دهی 9 مترمربع
چتر مربع پایه کنار_آی اس پ
چتر مربع پایه کنار_آی اس پ
3*3 _پوشش دهی 9 مترمربع
چتر هشت ضلعی_پایه کنار
چتر هشت ضلعی_پایه کنار
قطر 3_پوشش دهی 7 مترمربع
چتر هشت ضلعی_پایه کنار
چتر هشت ضلعی_پایه کنار
قطر 3_پوشش دهی 7 مترمربع
چتر مربع_پایه کنار
چتر مربع_پایه کنار
4*4 _پوشش دهی 16 مترمربع
چتر مربع_پایه کنار
چتر مربع_پایه کنار
4*4 _پوشش دهی 16 مترمربع
چتر مربع_پایه کنار
چتر مربع_پایه کنار
4*4 _پوشش دهی 16 مترمربع
3.6/5 (5 رای)
فرم ارسال نظر
verification
زمان ثبت
سه شنبه 06 مهر 1400 12:57
فاطمه بهرامی
بسیار زیبا . دوستان اگر به دنبال تولیدکننده واقعی و جنس درجه یک هستید من به شما سایبان ساوا رو پیشنهاد میکنم .
سایبان ساوا

با سلام
با تشکر از حسن انتخاب شما
به جمع مشتریان سایبان ساوا خوش آمدید
چنانچه تمایل دارید از مدل های جدید سایبان ساوا مطلع شوید
سایت و پیج اینستاگرام سایبان ساوا را دنبال کنید
www.sava-awning.com
http://instagram.com/sayeban_sava

شماره تماس دفتر فروش تهران
02144384762
02144384769

شماره واتساپ
09352279209

مشاوره رایگان واتسآپ