* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

انواع چتر باغی

چتر-باغچهبرای لذت بردن از فضاهای باز مانند باغ، ویلا، استخر، باغچه و در اَمان ماندن از آفتاب سوزان به ویژه در فصل گرما و یا خیس نشدن از برف و باران در فصل سرما در شرایط آب و هوایی نامساعد، یکی از بهترین راهها استفاده از چتر باغی است. همه افراد علاقمندند زمانی که مشغول تفریح یا استراحت در باغچه، ویلا، باغ و یا استخر خود هستند از انواع چترها استفاده نمایند. عمدتا چترهایی که در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد می توان به چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخر اشاره کرد. امروزه در سبک های متفاوت انواع چتر تهیه و تولید می شود که برای خرید انواع این چترها می توان در ابتدا اطلاعاتی در مورد آنها کسب نمود  و با سبک های متفاوت چتر باغی آشنا شد، سپس اقدام به خرید کرد. در ابتدا برای خرید انواع چتر باغی  باید فضای خود را بشناسید تا متناسب با فضای تان اقدام به خرید نمائید. هر چه شناخت دقیق تری از فضای خود داشته باشید، چتر مناسب تری را برای آن انتخاب خواهید کرد. در ادامه قصد داریم شما را با انواع چتر از جمله چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه، چتر کنار استخر، جنس مناسب آنها و موارد کاربردشان آشنا سازیم. با ما همراه باشید.

چتر باغی از چه موادی ساخته می شوند؟

ابزارآلات و تجهیزات مربوط به باغ و ویلا به زیبایی منظره فضای شما کمک شایان توجهی می نماید و سبب آرامش  و آسایش شما را در گردهم جمع شدن ها و دور هم بودن ها فراهم می آورد. استفاده از انواع چتر سبب می گردد تا شما نهایت استفاده  را از زمان آزاد خود در فضای مورد علاقه تان ببرید. در ساخت انواع چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخراز مواد مختلفی استفاده می شود. چترهایی که از مواد اولیه بهتری ساخته می شوند دارای استحکام و مقاومت بیشتری هستند و از کارایی بالاتری هم برخوردارند و مسلما در شرایط آب و هوایی متفاوت به خوبی به نیاز استفاده کنندگان خود پاسخ می دهند. عمده موادی که در ساخت چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخر مورد استفاده قرار می گیرد عبارتند از : آلومینیوم، پلی استر، برزنت، چوب، فولاد، فایبر گلاس.

 

کدام مواد برای ساخت چتر باغی مناسب تر است؟

چتر-ویلایی-ساوااز جمله موادی که در ساخت چتر باغی مورد استفاده است، برزنت می باشد. چنانچه قصد دارید چتری بادوام و ماندگار تهیه نمایید بهتر است این نوع جنس را سفارش دهید. چتر باغی  با جنس برزنت در برابر آب مقاوم است و دارای کیفیت بالایی می باشد براین اساس سال های متمادی می توان از آن استفاده کرد. این نوع ماده به علت دارابودن ویژگی های خوب از رایج ترین مواد در ساخت چتر باغی است.

از دیگر مواد مورد استفاده در ساخت چتر باغی می توان از آلومینیوم نام برد که ماده بسیار مستحکم و قدرتمندی است در شرایط آب و هوایی متنوع می توان از این نوع ماده بهره برد. چتر باغی با جنس آلومینیوم دارای استحکام خوبی هستند به سبب آنکه ماده آلومینیوم دارای سختی بالایی است و از دوام بالایی برخوردار است. بر این اساس این ماده از مهمترین موادی است که در ساخت چتر باغی مورد استفاده است.

چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخر از جنس چوب، فولاد و پلی استر

از دیگر موادی که در تهیه چتر باغی مورد استفاده قرار می گیرد، پلی استر است. پلی استر ماده ای است که در مقابل کپک گذاشتن بسیار مقاوم است و همین امر سبب گشته است تا حتی در زیر باران و خیس خوردگی مشکلی برای آن پیش نیاید و مدت های مدید شرایط خود را حفظ نموده و در انواع فضاهای باز مورد استفاده قرار گیرد.

از دیگر موادی که در ساخت انواع چتر مورد استفاده قرار می گیرد، چوب است. استفاده از چوب در ساخت انواع چترها از جذابیت زیادی برای افراد برخوردار است و سبب زیباسازی محیطی می گردد که از ان استفاده می کند. از چوب معمولا برای ساخت چتر باغی و چتر ویلا استفاده می شود. چوب هایی که برای ساخت چتر باغی و چتر ویلا  استفاده می شود عمدتا از مقاومت بالایی برخوردارند. یکی دیگر از موادی که در ساخت چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخر می تواند مورد استفاده قرار گیرد فولاد است. این ماده از دوام زیادی برخوردار است و دارای ماندگاری بالایی است همچنین در برابر سایش بسیار مقاوم می باشد و دچار خورندگی نیز نمی شود. این ماده بسیار مناسب ساخت انواع چتر است و این نوع چترها تا سالیان سال برای دارنده خود کار می کنند.

 

خرید چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخر از جنس فایبرگلاس یا پارچه های ضد آب

چتر-باغیاز دیگر موادی که در ساخت انواع چتر مورد استفاده است می توان  به فایبرگلاس اشاره کرد. فایبرگلاس ماده ای بادوام و بسیار سبک است همین ویژگی ها سبب شده بسیاری از سازندگان انواع چتر از این ماده برای ساخت انواع چتر استفاده می کنند. فایبرگلاس دارای وزنی بسیار کم و بدین سبب سبک است و از ماندگاری خوبی برخوردار می باشد و به سهولت قابل حمل و نقل است. بدین سبب مورد پسند بسیاری از افرادی است که به دنبال خرید انواع چتر هستند.

بهتر است هنگام خرید نوع پارچه ای چتر باغی، چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخر به ضد آب بودن آن و کیفیت پارچه تهیه شده  و تولید شده منطبق با استانداردهای روز جهانی توجه لازم را داشته باشید. پارچه های ضد آب که در تهیه انواع چتر مورد استفاده است معمولا از جنس مواد نانو پلی استر ضد آب می باشد که از هزینه بالاتری در مقایسه با پارچه های ساده برخوردارند این در حالی است که این نوع پارچه ها در برابر تابش آفتاب پوسیده نشده و دچار رنگ پریدگی نمی گردد.

تفاوت چتر باغی با چتر ویلا، چتر باغچه و چتر کنار استخر در چیست؟

چتر باغی به لحاظ نحوه استقرار دارای دو نوع پایه وسط و پایه کنار است. نوع پایه وسط چتر باغی عمود یا ستون چتر در مرکز دایره و یا مربع قرار دارد. در چتر پایه بغل، اما محور چتر در خارج از محیط چتر قرار می گیرد. این چترها دارای ویژگی تغییر ارتفاع هستند اما در نوع پایه وسط چتر باغی مکانیزم بسته و باز شدن از طریق تغییر محل پیم در سوراخ های ستون وسط عمل می کند این در حالی است که در نوع پایه بغل چتر باغی این امر به کمک قرقره فولادی انجام می گیرد. پایه چتر باغی افزون بر وزنه آهنی سنگین در قسمت پایین چتر، از قابلیت پیچ شدن برخوردار است تا در برابر باد مقاوم باشد. چتر باغچه از ملزومات هر نوع باغ، باغچه و نیز محوطه بازی است. چتر ویلا در رنگ های متفاوت به صورت تک یا با مبلمان به فروش می رسد. از چتر ویلا می توانید در هر کجای ویلای خود استفاده نمایید. چتر ویلا در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد. چتر کنار استخردر ابعاد مختلف، جنس مواد مختلف، رنگ پارچه و قابلیت گردش 360 درجه و نیز قابلیت تغییر زاویه و ارتفاع تهیه و تولید می شود.

شرکت ها و سازندگان مختلفی در عرصه ساخت و تولید انواع چتر فعالیت دارند و در قرن بیست و یکم در تلاش اند تا با تولید این تجهیزات و امکانات رفاهی شرایط مساعدی را برای استفاده کنندگان از این امکانات فراهم آورند. بر این اساس با تیم های متخصص به تولید انواع چتر می پردازند. بسیاری از شرکت ها نیز به شکل اینترنتی به فروش انواع چترها می پردازند.

چتر پایه وسط_قطر 3
چتر پایه وسط_قطر 3
چتر پایه وسط_قطر 3
چتر پایه وسط_قطر 3
چتر پایه وسط_قطر 4
چتر پایه وسط_قطر 4
چتر پایه وسط_مربع3*3
چتر پایه وسط_مربع3*3
چتر پایه وسط_قطر 2.5
چتر پایه وسط_قطر 2.5
چتر پایه کنار_مربع 3*3
چتر پایه کنار_مربع 3*3
چتر پایه کنار_قطر 3
چتر پایه کنار_قطر 3
3.8/5 (5 رای)
چتر رستورانیسایبان چتری قطر 2.50 × 2.50قیمت سایبان چتریسایبان چتری قطر 3 × 3
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ