* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

یکی از انواع سایبان‌های متحرک ، سایبان بازویی دو طرفه است. این سازه از جمله پرکاربردترین و محبوب‌ترین انواع سایبان هستند که علاوه بر طراحی چشم‌نواز و زیبا، کارایی بالایی دارند. در سایبان دو طرفه برقی، علاوه بر استفاده از مواد اولیه و سازه‌های باکیفیت در طراحی بدنه و پایه سایبان، از موتور برقی قوی برای باز و بسته کردن سایبان استفاده می‌شود. قیمت این محصول نسبت به سایر انواع سایبان بالاتر است؛ چرا که سازه‌ای دارای مقاومت و استحکام بالا هستند و در ابعاد و فضاهای مختلف قابل طراحی و اجرا هستند.

سایبان‌های دو طرفه ، به صورت دستی و یا برقی و اتوماتیک قابلیت جمع شدن را دارند. این سایبان‌ها بر طبق فضای مورد نظر و به صورت سفارشی با انواع آلیاژها و متریال‌ها تولید می‌شوند. این ملزومات برای افرادی که دغدغه نگهداری از محیط خود را دارند و در عین حال به دنبال محصولی دارای قابلیت جمع شدن هستند، بسیار مناسب است. نصب و راه‌انداری این نوع از سایبان در محوطه‌های شخصی مانند حیاط منازل، خانه باغ و ویلاها مرسوم است. بسته به نوع سایبان، دستی یا اتوماتیک بودن آن، جنس سایبان و کیفیت طراحی این سازه، قیمت آن متغیر است.

سایبان در فضای باز از تنوع گسترده ای برخوردار می باشد. برخی از این آفتابگیر و بارانگیرها در فضاهایی مورد استفاده قرار می گیرند که برخی از تجمعات و همچنین برخی از نگهداری ها در این مکان ها اتفاق خواهد افتاد. برای نمونه استفاده از سایبان برای حیاط به دلیل پارک نمودن برخی از وسایل های نقلیه مورد استفاده قرار خواهد گرفت . استفاده از دوچرخه و همچنین استفاده از موتورسیکلت در حیاط برای حفاظت نیازمند استفاده از آفتابگیر و بارانگیر خواهند بود. از این جهت استفاده از سایبان برای حیاط طرفدار بسیاری خواهد داشت. همچنین از سایبان در فضای باز می توان به سایبان برای مدرسه ، سایبان مهد کودک و همچنین سایبان زمین بازی اشاره نمود. استفاده از این سایبان ها عمدتا به عنوان آفتابگیر و بارانگیر مورد استفاده خواهد بود. در این فضاها اغلب از سازه های چادری و پارچه ای استفاده می نمایند. این نوع از آفتابگیر و بارانگیر ها عمدتا از سایزهای بزرگی برخوردار خواهند بود. این نوع از سایبان برای مدرسه و همچنین سایبان مهد کودک از مقاومت بسیار بالایی برخوردار خواهند بود. همچنین طرح ها و رنگ های این نوع از آفتابگیر و بارانگیر ها می تواند به راحتی توجه اغلب افراد را به خود جلب نماید.

سایبان رستوران - جاده مخصوص
سایبان رستوران - جاده مخصوص
سایبان رستوران - فشم
سایبان رستوران - فشم
سایبان ویلای شخصی - لویزان
سایبان ویلای شخصی - لویزان
سایبان رستوران کوهپایه - دربند
سایبان رستوران کوهپایه - دربند
سایبان مجتمع مسکونی - نیاوران
سایبان مجتمع مسکونی - نیاوران
سایبان بیمه دانا - جمهوری
سایبان بیمه دانا - جمهوری
سایبان رستوران فضای باز - لاهیجان
سایبان رستوران فضای باز - لاهیجان
سایبان رستوران - درکه
سایبان رستوران - درکه
سایبان ویلای مسکونی - رویان
سایبان ویلای مسکونی - رویان
3.3/5 (7 رای)
پروژه کافه سیارگالریپروژه سازه کششیپروژه سایبان دکوراتیو
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ