* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

برای خرید سایبان اگرچه گزینه های مختلفی در دسترس موجود است ولی در خرید این نوع محصولات حتما تولیدی های معتبر را در اولویت قرار دهید زیرا سایبان قرار است در شرایط جوی مختلف مورد استفاده قرار گیرد .اگر مقاومت و کارایی مطلوب نداشته باشد در کوتاهترین مدت زمان، کیفیت و طول عمر مفید خود را از دست خواهد داد.

نکات-مهم-انتخاب-چتر-سایبان متاسفانه از سوی دیگر سودجویان بسیاری نیز از قافله دور نمانده اند و با ارائه ی قیمت های پایین سعی در فریب خریدار را دارند از آنجا که امکان تشخیص سایبان اصل در نگاه اول برای خریدار ممکن نیست کلاهبرداری در این زمینه شایع تر گردیده است برای این منظور تنها راه چاره برای خرید محصولی مطمئن و البته اصل آن است که تولیدی و فروشنده های معتبر را در این زمینه هدف قرار دهید. با تجربه‌ی چندین ساله در این زمینه و البته بهره مندی از کارشناسان کاردان برای تهیه‌ی انواع طرح و مدل های سایبان سبب شده است همواره با ارائه ی محصولات با کیفیت در خدمت شما عزیزان باشیم و رضایت شما را به دست آوریم. اعتبار ما رضایت شما است به همین دلیل کنترل و البته بررسی های لازم قبل از فروش همه ی انواع محصولات از قبل به طور ویژه با در نظر گرفتن استانداردهای خاص صورت می گیرد. برای خرید و ثبت سفارش سایبان میتوانید همین اکنون با شماره های موجود بر روی صفحه ی اصلی وب سایتمان با همکاران بخش فروش در ارتباط باشید. اطلاعات کامل در مورد مشخصات و البته نحوه‌ی خرید به طور کامل در اختیار شما قرار می گیرد به منظور رفاه بیشتر خریداران فروش تلفنی و البته انلاین سایبان نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

سایبان یکی از تجهیزاتی است که می‌تواند زیبایی خاصی به فضای بیرونی منزل شما ببخشد. 

  • اندازه سایبان مورد نظر خود را با توجه به فضایی که در اختیار دارید، انتخاب کنید. به عنوان مثال بهتر است قطر چتر به اندازه‌ای باشد که یک متر مربع بزرگتر از مساحت مورد نظر را پوشش دهد.
  • به تناسب رنگ و طرح سایبان در دکوراسیون توجه کنید. سایبان‌ها تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی دارند. انتخاب مناسب می‌تواند نقش بسیار مهمی در زیبایی دکوراسیون ایفا ‌کند.
  • در انتخاب جنس پایه و رویه‌ی سایبان، حتما به آب و هوای محل زندگی خود توجه کنید. جنس رویه و پایه‌ باید با آب و هوای محل نصب متناسب باشد. برای مثال در مناطق سردسیر از ورقه‌ای فولادی و در مناطق گرمسیر از پلی کربنات در ساخت پایه سایبان استفاده می‌شود.

توجه به این نکات ساده و کلیدی به شما کمک می‌کند بهترین سایبان در دکوراسیون را انتخاب کنید.

چتر پایه کنار_قطر 4
چتر پایه کنار_قطر 4
چتر پایه کنار_مربع 3*3
چتر پایه کنار_مربع 3*3
چتر پایه وسط_قطر 2.50
چتر پایه وسط_قطر 2.50
چتر پایه کنار - قطر 2.50
چتر پایه کنار - قطر 2.50
چتر پایه کنار - قطر 3
چتر پایه کنار - قطر 3
چتر پایه کنار - قطر 4
چتر پایه کنار - قطر 4
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ