* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

مزایای استفاده از چتر باغی

چتر باغی یکی از تجهیزات پرکاربرد در مکان های مختلف می باشد که می تواند از افراد در مقابل شرایط محیطی مختلف مانند گرمای شدید، آفتاب، باران و... محافظت نماید. این نوع چتر و سایبان ها با ایجاد سایه می تواند برای افراد اوقات لذت بخشی را ایجاد کند. برای انتخاب و خرید این نوع چترها، مهمترین عامل توجه به فضای موجود در مکان مورد نظر است.

گروه تولیدی سایبان ساوا، دارای انواع چترهای باغی با کیفیت مناسب و تنوع بالا است. این مجموعه در تولید محصولات خود از نیروهای متخصص و تجهیزات پیشرفته استفاده می کند و این موضوع باعث شده تا ساخت و تولید محصولات به صورت مداوم و تجدید یافته ادامه یابد.

برای انتخاب و خرید چترهای باغی از مجموعه سایبان ساوا می توان از خدمات مشاوره این مجموعه بهره مند شد و خریدی به صرفه و عاقلانه داشت. علاوه بر این شرکت سایبان ساوا با تولید محصول درجه یک، تحویل به موقع سفارش و انجام خدمات پس از فروش به دنبال جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

انتخاب نوع چتر باغی موثر در قیمت و هزینه اجرای آن

چترهای باغی از لحاظ قرارگیری پایه آن به دو نوع پایه وسط و پایه کنار تقسیم بندی می شوند و قیمت هر کدام متفاوت است. چترهایی که پایه آن در وسط سایبان یا میز قرار دارد، چتر پایه وسط نام دارد. در حالی که چترهای پایه کنار، پایه در کنار سایبان قرار دارد و چتر را نگه می دارد. پایه سایبان می تواند از جنس های مختلفی مانند آلومینیومی، استیل، چوبی و... ساخته می شود که در قیمت چتر باغی تاثیر فراوانی دارد.

علاوه بر این چترهای باغی دارای مدل های مختلفی هستند،مربع های 4در 4 و 3 در3 ، هشت ضلعی های  قطر 4، قطر 3، قطر 2.50. طراحی این نوع سایبان ها به گونه ای است که مبلمان و میز و صندلی های باغی، به راحتی زیر آن قرار می گیرد و حتی می توان مهمانی هایی با تعداد نفرات زیاد در سایه چتر برپا نمود.

همچنین این چترها در مدل های مربع شکل و هشت ضلعی نیز تولید و در بازار عرضه می گردند. هزینه اجرای چتر باغی در هر کدام از مدل ها متفاوت می باشد و در هنگام خرید این محصول بایستی به این نکته دقت کرد.

برخی از چترهای باغی دارای تجهیزات دیگری هستند که در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. برای مثال بعضی از این نوع سایبان ها به همراه میز به فروش می رسند. پایه این نوع چترها در وسط میز قرار دارد و باعث ایجاد ثبات در میز می شود.در واقع با خرید چترهای میزدار و چیدن صندلی در اطراف میز، می توان سایبان خوبی برای افراد مختلف ایجاد کرد.

همچنین در ساختار برخی از سایبان های باغی از چراغ های LED استفاده می شود. چراغ این مدل ها در زیر سایبان قرار می گیرد و در هنگام شب و تاریکی نور فضای اطراف خود را تامین می کند. بعضی از این مدل چترهای باغی، انرژی چراغ ها به وسیله تابش نور خورشید تامین می گردد.

چترهای باغی متحرک نیز سایبان هایی هستند که در مکان های مختلف مانند کافه، رستوران، هتل ها، استخرها و... کاربرد فراوانی دارند و باعث افزایش زیبایی در مکان مورد نظر می شوند. در این نوع سایبان چرخ هایی وجود دارد که به راحتی و با هل دادن می توان آن را جابجا کرد.                                                                   

مواد و متریال مورد استفاده، موثر در قیمت و هزینه اجرای چتر باغی

در هنگام خرید چترهای باغی بایستی توجه داشت که این محصولات از مواد و متریال مختلفی تولید می شوند. در واقع این نوع چترها از دو جز بدنه و پایه نگهدارنده و چتر و سایبان تشکیل می شود که در تولید هر کدام از مواد مخصوصی استفاده می شود.

چتر و سایبان این محصول بایستی از جنس مقاوم و به صورت ضد آب ساخته شود تا در مقابل شرایط محیطی مختلف، دچار آسیب و پارگی نشود. برزنت یکی از موادی است که می توان در ساخت و اجرای چتر باغی از آن استفاده کرد. برزنت پارچه مرغوبی است که می توان آن را تا مدت های طولانی برای چتر به کار برد.

پلی استر نیز یکی دیگر از مواد مورد استفاده در ساخت چتر و سایبان باغی است که مقاومت بالایی داشته و در صورت خیس شدن دچار کپک نمی شود. این ماده می تواند برای مدت طولانی شرایط خود را حفظ کند و دچار تغییر نشود. همچنین برای تولید چتر می توان از مواد نانو ضد آب نیز استفاده کرد.

برای ساخت پایه و بدنه سایبان نیز از مواد مختلفی استفاده می شود که در هزینه اجرای چتر باغی موثر باشد. آلومینیوم یکی از این مواد است که دوام و سختی بالایی دارد و باعث ایجاد مقاومت در چتر می گردد. چوب نیز از دیگر موادی است که باعث ایجاد زیبایی و جذابیت در چتر می شود.                                                                      

استفاده از فولاد و آهن در تولید چترهای باغی باعث ایجاد مقاومت بسیار زیاد در آنها شده و چتری با مواد تشکیل دهنده بادوام و ماندگار تولید می شود. علاوه بر این فولاد در برابر خوردگی و سایش مقاوم می باشد.

قابلیت های موثر در قیمت چتر باغی

پارچه چترهای باغی با رنگ های متنوعی تولید می شوند و هر فرد می تواند متناسب با سلیقه خود و تناسب بین رنگ چتر و رنگ لوازم موجود در مکان مورد نظر، آن را انتخاب و خریداری نماید.

همچنین در برخی از چترهای پایه وسط این قابلیت وجود دارد که چتر را به صورت دستی یا اتوماتیک باز و بسته کرد. این قابلیت باعث می شود تا در صورت عدم نیاز به چتر باغی آن را جمع آوری نمود.

علاوه بر این چترهای باغی پایه کنار نیز می توانند به وسیله دستگاه وینچ باز و بسته شوند. برای استفاده از این دستگاه می توان با چرخیدن چرخ دنده ها و کشیدن کابل داخل چتر، آن را باز و بسته کرد.

پایه کنار مربع_تنکابن
پایه کنار مربع_تنکابن
پایه وسط مربع_رامسر
پایه وسط مربع_رامسر
پایه وسط هشت ضلعی_بابل
پایه وسط هشت ضلعی_بابل
پایه وسط مربع_کردان
پایه وسط مربع_کردان
پایه وسط هشت ضلعی_شهریار
پایه وسط هشت ضلعی_شهریار
مشاوره رایگان واتسآپ