* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

قیمت فروش انواع سایبان مغازه

قیمتی که صاحب مغازه برای خرید سایبان برای مغازه باید بپردازد، وابسته به نوع سایبان مغازه که به صورت دستی یا برقی باشد دارد. به طور کلی در فروشگاه ها و مغازه های مختلف سایبان مغازه نقش بسیار مهمی در حفظ کالا در برابر نور مستقیم آفتاب دارد. پس انتخاب درست سایبان تا حد بسیار زیادی در جلوگیری از خسارت های احتمالی به کالا موثر است. به طور کلی قیمت خرید سایبان برای مغازه به عوامل زیر بستگی دارد:

  • خرید نوع سایبان که می تواند هم به صورت دستی باشد و هم به صورت برقی. البته نوع برقی سایبان مغازه نیز کاملا به نوع موتوری که در ساخت آن به کار رفته است وابسته می باشد.
  • جنس پارچه ای که در ساخت سایبان به کار رفته است نیز تاثیرگذار است.
  • مقدار متراژ پارچه ای که در تولید سایبان از آن استفاده شده است.
  • نوع متریال به کار رفته در سایبان مغازه نیز در قیمت فروش آن تاثیرگذار است.

سازه سایبان‌ها از جنس آلومینیوم آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک به منظور محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی می‌باشد. همچنین از پارچه‌های الیافی برزنتی کاملاً اکرولیک و ضد آب و پارچه‌های PVC (ترانزیتی) برای چاپ و تبلیغات محیطی که در برابر آفتاب و باران کاملاً مقاوم بوده و تغییر رنگ نداده و پوسیده نمی‌شوند، استفاده می‌شود. سایبان‌های ما دارای یک آویز 20 و یا 30 سانتی‌متری با یک لبه آلومینیومی به منظور سنگین شدن آویز و کمتر حرکت کردن آن در هنگام باد می‌باشد. این لبه یکی از وجه تمایزهای محصول ما، با دیگر سایبان‌ها است. شایان ذکر است قیمت گذاری سایبان‌ها براساس عرض و طول بازوها انجام می‌گیرد.

سایبان بازویی مغازه
سایبان بازویی مغازه
سایبان بازویی مغازه
سایبان بازویی مغازه
2.7/5 (7 رای)
سایبان دستی مغازهسایبان برقی مغازه
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ