* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

قیمت اجرای سایبان روفگاردن و هزینه چتر سایبان روفگاردن چگونه برآورد می شود؟

چتر ویلایی یا همان چتر روفگاردن با توجه به عوامل مختلفی قیمت گذاری می شود. این نوع سایبان ها با توجه به قیمت نهایی چتر و سایبان روفگاردن مشخص می شوند. از عوامل اثر گذار دیگر روی قیمت نهایی چترها  نوسانات قیمت سایبان ها است.

این نوع چشم انداز فانتزی و زیبا که نام های گوناگونی نیز دارد، برای طراحی  و دیزاین فضای بیرونی باغ ها، پشت بام ها، تراس و ... به کار می روند. در نتیجه فضا را بسیار زیبا و جذاب می کنند. پارچه سقف این نوع سایبان ها غالبا از نوع پلی استر و ضد آب است که از مقاومت نسبتا بالایی در برابر شرایط محیطی برخوردار است. پس نوع پارچه ی به کار برده شده برای سقف سایبان نیز می تواند تاثیر به سزایی در قیمت نهایی سایبان ها داشته باشد.

استفاده از این سایبان ها می تواند لذت دیدن برف و باران را برای شما به ارمغان داشته باشد. پس دیدین زیبایی های طبیعت با استفاده از این نوع سایبان ها به راحتی امکان پذیر خواهد بود.

از عوامل موثر دیگر در قیمت سایبان ها متریال آن هاست. هر قدر سایز آن ها وسیع تر باشد  مساحت بیشتری را پوشش داده، در نهایت قیمت آن ها نیز بیشتر خواهد شد. استفاده از  چتر سایبان  نه تنها در روزهای بارانی لذت بخش و زیبا خواهد بود بلکه برای روزهای آفتابی ( و یا در محیط های ساحلی ) نیز می تواند مفید واقع شود. گاهی در طراحی روفگاردن از چمن و گل های مصنوعی کمک گرفته می شود. پس اگر مشغله کاری شما زیاد باشد و توانایی رسیدگی به  گیاهان را نداشته باشید می توانید برای دیزاین روفگاردن از گل و چمن مصنوعی کمک بگیرید.

جهت برآورد و تخمین  هزینه اجرای سایبان و چتر روفگاردن باید عوامل موثر روی قیمت آن ها را بدانید: مثلا ممکن است این نوع سایبان ها  ثابت و یا متحرک باشند به هر حال هر کدام قیمت مخصوص به خود را خواهند داشت. جنس چتر و یا پوشش روی سایبان نیز عامل دیگری است که می تواند روی قیمت سایبان اثر مستقیمی داشته باشد. که می تواند از جنس پارچه، حصیر، چوب یا فلز و ... باشد. جنس مواد تشکیل دهنده ی پایه های سایبان، شرایط آب و هوایی که سایبان در آن مکان اجرا می شود، ابعاد و اندازه سایبان ها، قیمت ارز و ... .

همگی بر روی قیمت نهایی سایبان و چتر روفگاردن تاثیر می گذارند. گاهی ممکن است نحوه اجرا و نصب سایبان نیز سخت و وقت گیر باشد در این صورت نیز هزینه اجرا بیشتر خواهد شد.

در مسیر اجرای سایبان و چتر روفگاردن ممکن است تجهیزات و لوازم جانبی لازم باشد، این نیز خود موجب افزایش هزینه اجرا می شود.

سازه کششی روف گاردن
سازه کششی روف گاردن
سازه کششی روف گاردن
سازه کششی روف گاردن
سازه کششی روف گاردن
سازه کششی روف گاردن
4.0/5 (2 رای)
نکات مفید و کاربردی در جهت نصب و اجرای سایبان روفگاردنعوامل اثرگذار بر قیمت سایبان روفگاردن و چتر روفگاردنسایبان روفگاردن
مشاوره رایگان واتسآپ