* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سقف-برقی-متحرکسقف متحرک یک راه حل ایده‌آل برای لذت بردن شما از هوا در تابستان و زمستان ارائه می‌دهد. این محصول که در تابستان از نور خورشید و باران محافظت می‌کند، راحتی و فضای کسب و کار شما را نیز گسترش می‌دهد و از فضاهای زندگی لذت خواهید برد. شما هرگز از این‌که دارای یک حیاط خلوت با محصولی سودآور و سودمند هستید ، پشیمان نخواهید شد و هرگز فضای موجود خود را فراموش نخواهید کرد.

این نوع از سایبان در دکوراسیون پیشرفته‌تر است. آن‌ها با استفاده از یک ریموت باز و بسته می‌شوند و کار با آن‌ها راحت‌تر است. به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی دارند.

سقف‌های برقی نسبت به سایر مدل‌ها قابلیت انعطاف بیشتری دارند و می‌توان آن‌ها را تا حد دلخواه باز کرد. این نوع روی سقف و دیوار قابل نصب است. این مدل نسبت به سایر سایبان‌ها هزینه بالاتری دارد. همچنین ممکن است به اندازه‌ی سایبان‌های ثابت محکم و مقاوم نباشد. بنابراین این نوع سایبان در دکوراسیون فضاهای تفریحی مانند روف گاردن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. هزینه تعمیر این مدل نیز نسبتا زیاد است. بنابراین نیاز به مراقبت فراوانی دارد.

سقف متحرک کاربردهای زیادی دارد . کاربردهای سقف متحرک عبارتند از : 1 - برای پوشش فضای باز رستوران و یا کافی شاپ‌ها ، بسیار ایده آل و مناسب است . 2 - برای پوشش فضای باز استخرها به کار می‌رود . 3 - برای پوشش تراس ، بالکن و حتی محوطه‌ی روف گاردن و یا پارکینگ خودرو ، از سقف برقی اتوماتیک استفاده می‌شود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سایبان های متحرک
سایبان متحرک
سقف و سایبان متحرک
3.7/5 (3 رای)
قیمت سقف برقی
ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ