* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سایبان-چتریسایه بان چتری نیازی به نصب بر روی دیوار ندارد از این رو برای استفاده در محوطه ها بسیار مناسب است. این نوع از سایه بان ها به دو نوع ثابت و تاشو تقسیم می شوند.  سایبان تاشو به دلیل خاصیت جمع شوندگی طرفداران زیادی را در بین عموم دارند.

سایه بانهای چتری بیشتر در خانه ها یا به عنوان سایه بان رستوران ها و سایبان کافه های دارای محوطه استفاده می شود. این نوع از سایه بان ها بر روی میزهای مخصوص که در وسط انها محل نصب وجود دارد نصب می شوند یا دارای پایه های وزنه دار هستند، که با سنگینی وزنه ها محکم در یک محل قرار می گیرند. نقطه ضعف سایه بان های چتری باد های شدید است به دلیل تفاوت ظاهری و نوع نصب سایبان های چتری ، طبقه بندی متفاوتی نسبت به سایر سایه بان ها دارند .

شاید مدل چتر مانند سایبان‌ها را بیشتر در کنار سواحل و استخرها دیده باشیم، اما نکته اصلی در این جاست که شما محدودیتی برای استفاده از آن‌ها ندارید. مسلما هرچقدر که چتر بزرگ‌تر باشد سایه اندازی بیشتری نیز خواهد داشت. انتخاب رنگ این سایبان کمک زیادی به طراحی محوطه حیاط شما می‌کند.

انواع متنوع چترهای رستوران

در وهله‌ی اول در نظر داشته باشید چتری که شما برای رستوران، کافی شاپ و یا حتی فست فود خود انتخاب می‌کنید باید متناسب با مکان شما طراحی شده باشد. در این صورت است که محیطی زیبا برای جذب بیشتر مشتری خواهید ساخت. بنابراین انواع چتر رستورانی یا سایبان بسته به ایده و خواسته مشتریان متفاوت است. بنابراین می‌توان مناسب‌ترین و با کیفیت‌ترین چترها را برای فضای مدنظرتان و طرح دلخواهتان تهیه نمایید. از انواع چترها با توجه به اشکال آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • چتر آفتابی: این نوع از چترها برای جلوگیری از نور آفتاب و علاوه بر آن ایجاد سایه، گزینه‌ی مناسبی می‌باشد. با توجه به میز مورد نظرتان این چتر را در قطرهای مختلف و اشکال گوناگون می‌توانید تهیه کنید.
  • چتر ثابت: این نمونه از چترها با دکل مستقیم و ثابت از جنس آلومینیوم یا چوب ساخته شده است. این مدل چترها در اشکال گرد، مربع یا مستطیل تولید می‌شوند.
  • چتر دوطرفه: این مدل چترها بیش از یک پوشش سایبان در اطراف یک میله‌ی آلومینیومی برخوردار هستند.
  • چتر به صورت هشت ضلعی: این چتر از پرکاربردترین چترها به شمار می‌رود که به چتر بازاری نیز شهرت دارد.
  • چتر جمع‌شونده: میله‌ای که در کناره‌ی این مدل از چتر واقع شده است، مزیت عملکردی را برای این نوع چترها فراهم می‌کند که به وسیله‌ی آن به راحتی می‌توان از پوشش چتر جدا کرد. از نمونه‌های آن چترهای پاسیو هستند که با یک چوب یا میله جمع‌شونده با توجه به شرایط باز و بسته می‌شوند. چتر پاسیو چوبی یا آلومینیومی مناسب برای سایه در تراس یا باغ می‌باشد.
  • چتر قابل تنظیم: ساختار اینگونه از چترها مانند چتر ثابت است، اما دارای یک دکل قابل جابجایی است که با استفاده از آن می‌توان جهت محافظت از شما در برابر آفتاب در تمام طول روز را تنظیم کرد.
چتر باغی
چتر باغی
چتر رستورانی
چتر رستورانی
سایبان چتری قطر 2.50 × 2.50
سایبان چتری قطر 2.50 × 2.50
قیمت سایبان چتری
قیمت سایبان چتری
سایبان چتری قطر 3 × 3
سایبان چتری قطر 3 × 3
سایبان چتری قطر 2.70 × 2.70
سایبان چتری قطر 2.70 × 2.70
سایبان چتری قطر 2 × 2
سایبان چتری قطر 2 × 2
سایبان چتری Umbrella Awning
سایبان چتری Umbrella Awning
2.6/5 (8 رای)
فرم ارسال نظر
verification
زمان ثبت
سه شنبه 06 مهر 1400 10:33
v.ahmadi
سلام وقتتون بخیر سایبان بازویی تا چه طولی رو جوابگو هستن و تا چند متر رو پوشش میدن؟
پاسخ

سلام وقت بخیر سایبان بازویی ساوا عرض 6 بازشو 3 متر پاسخگو هست .

مشاوره رایگان واتسآپ