* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سایبان-کمپینگسایبان و آفتابگیر کمپینگ و آفرود وسیله‌ای مناسب برای برپایی سایبان و نورگیر در فضاهای آزاد در سفرهای کمپی می‌باشد که لذت یک سایه دلپذیر را در توقف برای شما ایجاد می‌کند. باز و بسته شدن سریع و آسان – قابلیت نصب روی تمامی باربندها و ماشین‌های آفرود از جمله خصوصیات این نوع از سایبان می‌باشد.

نکات مهم در انتخاب یک سایبان خودرو

نگهداری و حفاظت خودرو، یکی از بهترین راه‌ها برای جلوگیری از صرف هزینه‌های احتمالی است. خرید سایبان ماشین یکی از ایده‌آل ترین سرمایه­ گذاری برای محافظت از خودرو است. اگر تصمیم به راه‌اندازی سایبان ماشین گرفته‌اید باید به نکاتی توجه کنید که به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه در هنگام انتخاب سایبان اتومبیل کمک کند:

سایبان-آفرود

  • اندازه اتومبیل: بسته به ابعاد خودرو، باید سایبان خودرو متناسب اجرا شود تا پوشش کاملی برای خودرو باشد. بنابراین برای تعیین سایبان صحیح و مناسب اتومبیل، توصیه می شود اندازه خودرو را در نظر بگیرید.
  • نکته دوم توجه به مواد و متریال مورد استفاده در ساختار سایبان ماشین است. فولاد، انواع پارچه، ورق‌های آلومینیوم و وینیل هر یک دارای درجه حفاظتی مختلفی هستند.
  • کارکرد مدنظر شما مورد دیگری است که در زمان خرید باید به آن توجه کنید. اینکه هدف شما از خرید سایبان ماشین چیست و آیا به دنبال عملکردهای دیگری چون استفاده از سایبان به عنوان چادر کمپینگ هستید؟
  • طرح سایبان نیز باید مورد توجه قرار گیرد. بسیاری از افراد مایل هستند به دلایل زیبایی شناسی، سایبان تاشو، رنگی و اتوماتیک را انتخاب کنند.

 

 

4.3/5 (8 رای)
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ