* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سایبان فول کاور مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین محصول در بین سیستم‌های سایبان است. با بسته شدن این مدل، مکانیزم و پارچه کاملاً در کاور قرار می‌گیرد. سایبان فول‌کاور نه تنها سایه را فراهم می‌کند بلکه زیبایی را به نماها با طراحی چشمگیر خود می‌افزاید. سایبان فول کاور با بهره‌مندی از یک طراحی جمع و جور، از پارچه و مکانیزم کار در برابر شرایط طبیعی محافظت می‌کند. در مدل سایبان فول باکس، یراق‌آلات آلومینیومی با روکش PVC این اطمینان را می‌دهد که سایبان حتی هنگام باز بودن در برابر عوامل خارجی محافظت می‌شود.

مدل های سایبان فول باکس در هر منطقه ای که ممکن است مورد نیاز باشد، ارجح است، زیرا امکان استفاده با کیفیت را فراهم می کند. علاوه بر این ، به لطف سنسور و موتور کاملاً اتوماتیک است. سیستم های سایبان فول باکس به زیبایی فضایی که در آن استفاده می شود ، می افزاید و این امکان را فراهم می کند که بدون زحمت و با شیوه ای شیک و طولانی از آسیب ها و تأثیرات آزار دهنده خورشید دوری کنید و از تابستان در کنار عزیزانتان لذت ببرید.

4.7/5 (3 رای)
نمونه های تولید سایبان خانگی و سایبان منزلسایبان های تجاری و خانگی که به دیوار نصب می شوندایده‌آل‌ترین سیستم سایبانبا لوازم اختیاری سایبان ها آشنا هستید ؟