* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سایبان-خودرو

یکی از کاربردهای سایبان برقی مربوط به پوشش فضای قرارگیری ماشین در فضاهای باز و حیاط منازل مسکونی می‌باشد. سایبان ماشین به عنوان یک پوشش و محافظ خوب برای خودروی شما در شرایط آب و هوایی متفاوت خواهد بود. سایبان ماشین این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با اطمینان خاطر خودروی خود را در محیط آزاد قرار دهید و در صورت عدم نیاز آن را جمع کنید.

اتومبیل‌ها نیاز به مراقبت در برابر نور شدید خورشید و باران دارند. به همین دلیل بهتر است برای پارکینگ‌های غیر مسقف از سایبان استفاده شود. جنس این گونه سایبان‌ها باید بسیار مرغوب و در برابر اشعه‌های UV نور خورشید نیز مقاوم باشد.

به خاطر داشته باشید که اگر سایه‌بان‌ها هنگام بادهای شدید باز باشند، آسیب می‌بینند. به همین دلیل در برخی از نمونه‌های جدید این محصول، سنسورهایی تعبیه شده است که در صورت وزش باد به صورت خودکار سایبان را می‌بندد. شما می‌توانید انواع سایبان در تجهیزات ساختمانی را استفاده کنید.

 

 

  • نقش سایبان خودرو در فضاهای مختلف 

سایبان خودرو تجهیزاتی هستند که امروزه در بسیار از مکان‌ها وجود دارند و برای محافظت از خودرو نصب و راه‌اندازی می‌شوند. نگهداری مطلوب از خودرو یکی از مهمترین عوامل در جلوگیری از صرف هزینه‌های احتمالی برای تعمیر و رسیدگی آن است. بنابراین نقش سایبان برای محافظت از ماشین و مزایای به کارگیری این سازه غیر قابل انکار است. مزایای استفاده از سایبان ماشین موارد متعددی است که برای نمونه به چند مورد اشاره می‌شود:

سایبان-خودرو

محافظت از خودرو در برابر نور خورشید یکی از اصلی­ترین نقش‌های سایبان ماشین است. در کشورهایی مانند ایران که دارای اقلیم گرم و خشک هستند در اغلب فصول سال تابش مستقیم آفتاب وجود دارد. هرچند که دریافت ویتامین دی از طریق آفتاب تا حدودی برای بدن انسان ضروری است، اما نور مستقیم خورشید گاهی مخل آرامش انسان است و علاوه بر ایجاد مشکلاتی مانند ناراحتی‌های پوستی در بدن، در اشیایی که در زندگی پرکاربرد هستند نیز اثرگذار است.

برای مثال تابش مستقیم نور آفتاب، یکی از مهمترین عوامل تغییر رنگ خودرو است. اگر ماشین به صورت ممتد در معرض نور خورشید باشد به تدریج آفتاب سوخته می‌شود و این امر علاوه بر ایجاد نازیبایی ظاهری، در کاهش قیمت خودرو نیز اثر می‌گذارد. سازه‌های سایبانی یکی از بهترین و کارآمدترین تمهیداتی هستند که می‌توان برای جلوگیری از آفتاب‌سوختگی رنگ خودرو به کار برد.

نور خورشید علاوه بر این مشکل، در قطعات و لوازم جانبی خودرو مانند روکش صندلی‌ها، داشبورد و چراغ‌ها هم تأثیر منفی دارند. نور مستقیم خورشید به مرور زمان موجب شکنندگی و پوسیدگی قطعات داخلی خودرو می‌گردد و سایبان پارکینگ نقش مهمی در حفظ ماشین از این موضوع دارد.

یکی دیگر از مشکلات ناشی از تابش آفتاب بر خودرو، خصوصاً در تابستان، گرم شدن فضای داخلی خودرو است. این مشکل در هنگام استفاده از خودرو، بسیار آزاردهنده است و سایبان نقش مهمی را در ایجاد فضایی خنک در اتومبیل ایفا می‌کند.

 

سایبان-خودرو

حفظ خودرو در برابر تغییرات جوی و اقلیمی از دیگر مزایای سایبان خودرو و ماشین است.تغییرات جوی مانند برف و باران یکی دیگر از عوامل تغییر رنگ خودرو هستند. سایبان و پارکینگ ماشین با محافظت از خودرو، از بروز مشکل ظاهری در انواع خودروها ممانعت به عمل می‌آورد.

محافظت از خودرو در برابر شیره درختان و فضولات و عوامل جانبی دیگری چون گرد و غبار و رطوبت نیز از مزایای دیگر این سازه است. در فضاهای باز و پارکینگ‌های مجموعه‌های مسکونی، تجاری و رفاهی به دلیل وجود فضای سبز این مشکلات جانبی وجود دارد.  حتی اگر خودرو در مکانی دور از آفتاب و در سایه پارک شود، از طریق عوامل دیگری چون شیره درختان و گیاهان و یا فضولات پرندگان دچار آسیب می‌گردد. سایبان فضای باز پارکینگ و منازل بدنه خودرو را از این عوامل مخرب حفظ و نگهداری می‌کند.

 

سایبان خودرو_شیراز
سایبان خودرو_شیراز
سایبان خودرو_انقلاب
سایبان خودرو_انقلاب
سایبان بازویی خودرو_تهران
سایبان بازویی خودرو_تهران
3.8/5 (8 رای)
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ