* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

رقابت در بازار را فقط با ایجاد تبلیغات مؤثر می‌توان تسخیر کرد؛ و مؤثرترین راه؛ تبلیغات دیداری در بین عموم جامعه می‌باشد، چرا که نمی‌توان آن‌ها را ندید و گذشت و اغلب آن‌ها با توجه به چاپ تصاویر معنادار احتیاج چندانی به توجه و تمرکز برای فهم ندارند و فقط بنا بر همین اصول ساده است که هزینه تبلیغات روی تابلوهای شهری و بیلبوردها بسیار گران و گزاف می‌باشد. پس می‌توان از سایبان‌های فروشگاه‌ها و اماکن اداری و تجاری و خدماتی بهترین بهره‌برداری را برای همیشه داشت.

چاپ مستقیم روی پارچه سایبان بسیار چسبنده و با تثبیت بالایی می‌باشد، در مقابل فرسایشات جوی، نور خورشید، باران و آلودگی‌های هوا بسیار مقاوم است و مرور زمان باعث افت کیفیت و رنگ پریدگی آن نمی‌شود، در مقابل تینر و مواد شوینده تغییر رنگ نمی‌دهد و به سادگی قابل شستشو می‌باشد.

با توجه به اهمیت این نوع تبلیغات محیطی شما با صرف کمترین هزینه این قابلیت را خواهید یافت که با چاپ نشان و نام تجاری خود بر روی سایبان‌ها حتی در زمان بسته بودن فروشگاه‌ها یا واحد صنفی خود به طور دائم در دیدرس عموم باشید.

مزایای استفاده از سایبان تبلیغاتی مغازه چیست؟

یکی از راه های افزایش فروش برای مغازه داران، استفاده از سایبان تبلیغاتی مغازه است. برندهای گوناگون به روش های متفاوتی تصمیم به تبلیغ اجناس خود می گیرند. تبلیغات می تواند هم از طریق خرید سایبان مغازه باشد و هم از طریق بنرهای تبلیغاتی باشد. اما به صرفه ترین راه برای تبلیغات استفاده از سایبان مغازه است. به راحتی می توان از سایبان تبلیغاتی مغازه برای تبلیغ محصول دلخواه خود استفاده کرد. از جمله کاربردهایی که می توان برای سایبان تبلیغاتی مغازه نام برد این موارد است: سایبان مغازه از نوع تبلیغاتی به خاطر داشتن ارتفاع بسیار کم، از تمام زوایا می توان تبلیغات مغازه را مشاهده کرد و برای افرادی که پیاده روی می کنند نیز قابل رویت است. صاحبان مغازه می توانند از سایبان مغازه هم در حالت جمع شده و هم در حالت باز آن برای نشان دادن تبلیغات مغازه استفاده کنند. خرید سایبان تبلیغاتی به نسبت بنرهای تبلیغاتی قیمت پایین تری دارد، به همین خاطر صاحبان کسب و کار می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند. هم چنین صاحبان کسب و کار می توانند برای چاپ تبلیغات بر روی سایبان مغازه از چاپ سیلک اسکرین و دیجیتال استفاده نمایند. حتی می توان تصویر و اطلاعات دیگر مربوط به مغازه خود را به صورت چهار رنگ و با وضوح بسیار بالا بر روی سایبان مغازه خود چاپ کرد. از دیگر مزیت های سایبان مغازه می توان گفت که قابلیت شستشو دارد و بعد از کثیف شدن می توان به راحتی آن را شست و نیازی به صرف هزینه تعویض ندارد. به راحتی می توان با یک شستشو نمای اولیه سایبان مغازه را برگرداند. نکته بسیار مهمی که برای استفاده از سایبان مغازه وجود دارد این است که برای استفاده از سایبان مغازه نیازی به پرداخت عوارض شهرداری نیست.

سایبان املاک_تهران
سایبان املاک_تهران
سایبان مغازه_تبلیغاتی
سایبان مغازه_تبلیغاتی
سایبان چاپی - مهدکودک
سایبان چاپی - مهدکودک
سایبان چاپی - شیرین عسل
سایبان چاپی - شیرین عسل
سایبان چاپی - سوپرمارکت
سایبان چاپی - سوپرمارکت
سایبان چاپی - فست فودکاپیتان
سایبان چاپی - فست فودکاپیتان
سایبان چاپی - کبابخانه
سایبان چاپی - کبابخانه
سایبان چاپی - هایپرمارکت
سایبان چاپی - هایپرمارکت
سایبان تبلیغاتی - هایپرمارکت
سایبان تبلیغاتی - هایپرمارکت
سایبان چاپی - املاک
طراحی روی سایبان
سایبان چاپی - ویتامینه
چاپ و طراحی روی سایبان
4.6/5 (7 رای)
قیمت یا هزینه اجرای چتر باغیکدام چتر سایه بیشتری می‌ اندازد ؟چتر باغی چیست؟چترهای رستورانی در کجا کاربرد دارند؟
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ