.: ساوا تولید کننده انواع سازه های پارچه ای :.

در حالی‌که اکثر مدل‌های سایبان با کنترل دستی کار می‌کردند، در سال‌های گذشته انقلابی بین سیستم‌های سایبان رخ داده است و مدل‌های اتوماتیک (سایبان برقی) پدیدار شده است و با کمک فقط یک دکمه‌ی ریموت بدون نیاز به قدرت عضلانی، اکنون می‌توانید تنظیم دلخواه را با توجه به شرایط آب و هوایی اعمال کنید.

به طور کلی، سایبان‌ها مستقیماً در ظاهر اقامتگاه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها مؤثر هستند. بنابراین، مهم است که کاربردی و عملی باشد و از نظر ظاهری، زیبایی شناسی را ارئه دهد. سیستم‌های موتوری در کلیه مدل‌های سایبان مورد استفاده قرار می‌گیرند. سایبان برقی در مدل بازویی مقرون به صرفه‌تر از سایر سیستم‌های سایبان هستند. سایبان برقی (موتور دار) یکی از روش‌های بستن سایبان می‌باشد. به کمک سایبان برقی، شانس استفاده از خدمات کافی‌نت و رستوران افزایش می‌یابد. این سایبان‌ها با ارائه خدمات باز و بسته شدن بدون دردسر به کمک موتور برقی (کنترل از راه دور) کار می‌کنند. در سایبان برقی، کیفیت موتور بسیار مهم است. هرچه موتور بهتر باشد، عمر سیستم بیشتر می‌شود.

3.0/5 (3 رای)
ایده‌آل‌ترین سیستم سایبانبا لوازم اختیاری سایبان ها آشنا هستید ؟ضمانت محصولات شامل چه مواردی می‌شود ؟آیا سایبان های موتوری باران و سرما می‌خورند ؟