* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سایبان-برقی-کافی-شاپپندار غلطی که درباره طراحی و ساخت سایبان کافه در ذهن عموم مردم ایجاد شده این است که از آن به مثابه سایبان های دستی و قدیمی تنها در جهت سایبان مغازه ها استفاده می شود. اما برخلاف تمامی این ها این سیستم فنری و ریموت دار دارای قابلیت های منحصر به فرد بسیاری است. مهم ترین و اصلی ترین بخش این سیستم متریالی به نام بازو می باشد که معمولاً ضخامت آن بسته به نیاز مشتری و مساحت مکان مورد نظر بین 2/50 تا 3 متر متغیر است. این سیستم مدرنیته به کمک آویز جلو و مکانیزم تنظیم شیب تعبیه شده در آن به آسانی می تواند درجه و زاویه اشعه خورشید را به دلخواه کاربر تنظیم نموده و سایه طولانی تری را برای وی به وجود آورد. جالب اینجا است که به آسانی می توان آن را با کمک ریموت برقی باز و بسته کرد. همچنین در انواع سایبان بازویی سنسورهایی با عملکرد منحصر به فرد با توجه به نیاز کاربر افزوده می شود. به کمک این سنسورها می توان اقدامات اولیه حفاظتی را در برابر تمامی شرایط آب و هوایی انجام داد.

سایبان کافی شاپ به عنوان یک گزینه‌ی ایده‌آل برای پوشش کافه و البته رستوران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از محصولات راه اندازی و نصب آسان دارند و همین امر سبب می‌شود که در کوتاه‌ترین مدت زمان مورد بهره برداری قرار گیرند.

با نصب سایبان در کافی شاپ ها و هتل ها می‌توان در فضای آزاد به صرف غذا پرداخت.

می‌توان طرح و لوگوی مورد نظر خود را بر روی آن چاپ کرد.

تاثیر فراوانی در دکوراسیون خارجی داشته و فضای بیرون از کافه را زیباتر می‌کند.

 

مزیت استفاده از سایبان کافی شاپسایبان-برقی-کافی-شاپ

استفاده از سایبان کافی شاپ مزیت های مختلفی به همراه دارد در اولین نگاه می توان به هزینه های نهایی مطلوب اشاره کرد برای ایجاد یک فضای پوشیده با استفاده از سازه های چوب و آجر به مراتب هم باید هزینه ای بیشتری را صرف کنید و هم زمان بیشتری را باید در نظر بگیرید. استفاده از این نوع از محصولات در مرحله ی بعدی می تواند قابلیت ایجاد سایه به صورت گسترده را فراهم کند این محصولات سایبان های به کار رفته به دلیل انعطاف پذیری بیشتر می تواند تنوع وسیعی را برای ایجاد فضای شیک با دکوراسیون خارجی باشکوه ایجاد کند. مقاومت لازم را می توانید به راحتی از طریق تغییر نوع سایبان تغییر دهید.

 

 

سایبان-برقی-کافی-شاپقیمت سایبان کافی شاپ 

قیمت سایبان کافی شاپ با در نظر گرفتن نوع طرح و البته سایز مد نظر متفاوت می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سایبان کافی شاپ با شماره های موجود با ما در ارتباط باشید. تردیدی نیست که هزینه ای که برای ایجاد فضای پوشیده با استفاده از سایبان کافی شاپ پرداخت می شود ارزانترین و البته معقول ترین هزینه خواهد بود. با هر بودجه ای که داشته باشید می توانید از انواع مختلف از سایبان کافی شاپ به عنوان فضای بسته برای کافه و رستوران مد نظر خود استفاده کنید. قبل از خرید نیز می توانید از مشاوره‌ی رایگان ارائه شده توسط همکاران ما برای انتخاب مناسب ترین نوع سایبان بهره مند شوید.

به محض ثبت سفارش می توانید در کوتاهترین مدت زمینه آن را دریافت کنید در صورت نیاز نیز درخواست بهره مندی از خدمات نصب را با ما هماهنگ کنید. در سال های اخیر استقبال بیش از حد از انواع مختلف از سایبان کافی شاپ نشانه‌ی کارکرد مطلوب و البته کیفیت عالی آنها است به همین دلیل شاهد رونق بسیار زیادی در بازار فروش آنها هستیم. نوسانات بسیار زیادی را به دلیل تورم موجود در اقتصاد کشور در این نوع از محصولات مشاهده نمی‌کنیم. انتخاب سایبان کافی شاپ به ویژه برای مواردی که به دنبال صرف هزینه‌ی کمتر و البته اتلاف زمان کم هستید می‌تواند یک گزینه‌ی ایده آل برای شما در نظر گرفته شود. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سایبان برقی دوطرفه کافی شاپ
سایبانهای برقی کافی شاپ
سایبان برقی دوطرفه کافه رستوران
سایبان برقی برای کافی شاپ
سایبان برقی کبابخانه
سایبان کافی شاپ
سایبان برقی دوطرفه رستورانی
سایبان برقی کافی شاپ
3.3/5 (7 رای)
سایبان کانکسقیمت سایبان برقیسایبان برقی ماشینسایبان برقی پارکینگ
فرم ارسال نظر
verification
زمان ثبت
چهارشنبه 07 مهر 1400 10:23
محمد انتشاری
سلام آقا در شهر های دیگه (سمت بابل)نماینده دارین؟؟ یا فقط در تهران کار انجام میدین؟
مشاوره رایگان واتسآپ