* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سایبان-برقی-دو-طرفهسایبان دو طرفه رو به رو یکدیگر (پشت به پشت) در دو جهت در فضاهایی که نصب روی دیوار امکان پذیر نیست و همچنین نیاز به پوشش دهی بیشتری می‌باشد، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مدل سایبان می‌تواند تا 3 متر از هر دو جهت باز شود و بسته به نیاز یکی از سایانها را می‌توان در حالت بسته و دیگری را در حالت باز نگه داشت. این سیستم از 2 سایبان بازویی تشکیل شده است و در دو مدل با آویز و فول‌کاور تولید کرد. سایبان دو طرفه را می‌توان برای سهولت حمل و نقل با چرخ‌های ترمز تولید کرد و یا آن را بر روی زمین ثابت کرد. قسمت باز بین این دو سایبان با ثابت کردن سقف آلومینیوم از بالا، عبور آب باران به قسمت زیرین را متوقف می‌کند.

این نوع از سایبان که اغلب در کافه‌ها و رستوران‌ها در فضای باز ترجیح داده می‌شود با داشتن پارچه‌های ظریف روی سیستم، زیبایی به آن می‌بخشد. به لطف سیستم پایه‌های چرخ‌دار و سیستم ترمز موجود در این سایبان، می‌توان آن را به سمت دلخواه حمل کرد و در محل مورد نظر ثابت کرد.

 

مهم‌ترین مزیت سایبان دو طرفه، سهولت استفاده است. این مدل در صورت دلخواه به راحتی می‌تواند به مکان دیگری منتقل شود، بدون هیچ‌گونه خدماتی به راحتی قابل حمل، نصب و ذخیره است و دوباره در فصل مورد نظر باز می‌شود. این برای مشاغل فصلی بسیار سودمند است.

سایبان-برقی-دو-طرفهساخت و ساز فولادی که می‌تواند بر روی زمین ثابت شود یا روی چرخ حرکت کند

قطعات قالب تزریق آلومینیوم

پروفیل‌های اکستروژن آلومینیوم

رنگ پودری الکترواستاتیک

گزینه سنسور باد و خورشیدی

سیستم قابل حمل

قابلیت تنظیم شیب در دسترس

پارچه اکرولیک وارداتی، PVC کره‌ای یا ترانزیتی، برزنت همراه با صدها گزینه مختلف رنگ و الگو

3.3/5 (7 رای)
قیمت یا هزینه اجرای چتر باغیکدام چتر سایه بیشتری می‌ اندازد ؟چتر باغی چیست؟چترهای رستورانی در کجا کاربرد دارند؟
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ