* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

سایبان-دو-طرفه-تک-محورسایبان دو طرفه تک محوره چیست و برای چه محیط هایی مناسب خواهد بود؟

سایبان دو طرفه تک محوره دارای بازویی دو طرفه است که پایه های اضافی و جاگیر نداشته که فضای زیادی را اشغال کند این ویژگی این نوع سایبان آن را بسیار خاص و منحصر به فرد نموده است.

سایبان دو طرفه تک محوره می تواند تا ابعاد حدود سی متر مربع در دو طرف سایه ایجاد کند. مساحتی که تحت پوشش این نوع سایبان قرار می گیرد متناسب با فضای دلخواه شما متغیر خواهد بود. قابلیت منحصر به فرد دیگری که این نوع سایبان می تواند داشته باشد این است که بازوها به طور مجزا می توانند به اندازه ی مورد نیاز باز شوند. در واقع اگر فضای طرف مقابل مورد نظر  مساحت کمتری داشته باشد این نوع سایبان قابلیت تنظیم در هر طرف بازوهای خود را می تواند داشته باشد و محدودیت چندانی را برای خریدار نخواهد داشت.

 

سایبان-دو-طرفهآنچه که در کیفیت این نوع سایبان ها می تواند تاثیر داشته باشد، جنس پارچه سایبان، استفاده از یراق های مرغوب برای لبه های این نوع سایبان، جنس فلز به کار رفته به عنوان پایه نگهدارنده آن و ... است که متناسب با جنس مواد به کار رفته در تولید این نوع سایبان قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود.

قطعا جنس های مرغوب این نوع کالا هزینه بیشتری را نیز خواهد داشت. این نوع سایبان ها مقاومت مناسبی در برابر اشعه ی خورشید، باد و باران خواهد داشت و زیبایی و گیرایی خاصی به فضای مورد نیاز می بخشد. زیبایی که این نوع سایبان برای محیط شما ایجاد می کند را هیچ نوع سایبان فلزی دیگر نمی تواند به فضای دلخواه شما ببخشد.

از ویژگی های کارآمد دیگری که این نوع سایبان ها می تواند داشته باشد قابلیت جمع شدن پارچه های سایبان در باکس تعبیه شده در ستون افقی انتهایی بازوها است که موجب افزایش طول عمر پارچه می گردد. یعنی در مواقعی که به سایه ی سایبان نیازی ندارید، می توانید به راحتی این پارچه ها را جمع کرده و در باکس خود قرار دهید تا از تابش نور خورشید و باد و باران مصون باشد و عمر مفید بیشتری داشته باشد. در این صورت پارچه کثیف نمی شود و جلوه ی تمیزی خود را همواره خواهد داشت.

 

 

سایبان-تک-محورویژگی های دیگر این نوع سایبان به طور کلی شامل:

1- تنوع در طرح و رنگ

2- نصب آسان و سریع

3- تعمیر، مراقبت و ارائه خدمات پس از فروش

4- عمر مفید بالا

5- کاهش و صرفه جویی در هزینه خرید و نصب

6- داشتن ابعاد متناسب با فضا

7- قابلیت باز و بسته شدن این نوع سایبان به طور دستی و یا اتوماتیک.

8- کاهش بازوها در طرفین به طور کاملا مجزا از هم ، برای زمانی که در دو طرف فضایی که محور بر روی زمین قرار می گیرد تقارنی نباشد.

از موارد استفاده ی سایبان دو طرفه تک محوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در فضای باز رستوران ها و کافی شاپ های بزرگ، هتل ها،  باغ، ویلا، آلاچیق، استخر، پارکینگ، حیاط خانه های بزرگ، حیاط مساجد، حیاط اماکن متبرکه، فضای باز مدارس، فضای باز مراکز تفریحی و آموزشی و ...

سایه-بان-دو-طرفه-تک-محورافرادی که این نوع سایبان را سفارش می دهند نه تنها می خواهند محیطی لوکس و زیبا را به فضای خود ببخشند بلکه در صورت نیاز و در حداقل زمان ممکن فضای زیادی را سایه ایجاد کنند و در مواقع غیر ضروری بازوهای این نوع سایبان را جمع کنند تا فضا شلوغ نشود. این سایبان در صورت نیاز همواره در دسترس آن ها خواهد بود. مثلا در هوای بارانی به راحتی باز شده و مانند چتر وسیعی خواهد بود که افراد زیادی را پوشش میدهند تا از هوای بارانی لذت ببرند یا در محیط های ساحلی به ایجاد سایه برای افراد کمک شایانی می کند. توصیه ما به افرادی که می خواهند لحظات زیبایی را در فضای بیرون از منزل و سقف خانه داشته باشند استفاده از سایبان دو طرفه تک محوره است.

سایبان دو طرفه تک محوره از انواع سایبان های کشویی به حساب می آید که غالبا در محیط های باز استفاده می شود. استفاده از این نوع سایبان ها مختص محل های بزرگ با فضای کافی نیست؛ می توان برای محیط های نه چندان بزرگ نیز از این نوع سایبان ها استفاده نمود. سایبان دو طرفه تک محوره از ستون و بازوهای فلزی، موتورهای برقی جهت باز و بسته کردن سایبان و پارچه ضد آب درست می شوند و به فضای مورد نظر جلوه ی لوکسی می دهند.

از لحاظ ابعاد حداقل سایز سایبان دو طرفه  تک محوره 2 متر در 3 متر و حداکثر این ابعاد 6 متر در 6 متر خواهد بود. پس می تواند تا مساحت 36 متر مربع را به خوبی پوشش دهد. از این نظر که در طرفین این نوع سایبان هیچ گونه ستونی نیست یک نوع پوشش مناسب و زیبا برای محیط های بیرون است. جنس پارچه سایبان دو طرفه تک محوره معمولا از آکریلیک ضد آب است که آب باران را از خود عبور نمی دهد و محافظ مناسبی در برابر اشعه ی خورشید خواهد بود. در هوای گرم و مرطوب برای ایجاد هوای مطبوع و خنک نیز می توان تجهیزات خنک کننده ( مه پاش ) و یا بالعکس در هوای سرد تجهیزات گرمایشی نیز به آن افزود و از لحظات قرار گرفتن در زیر سایبان دو طرفه تک محوره لذت برد.

سایبان-تک-محورلازم به ذکر است که سایبان دو طرفه تک محوره برای مکان هایی که نیاز به یک سقف متحرک و سبکی دارند بهترین گزینه خواهد بود.

عملکرد بازوهای این نوع سایبان دو طرفه تک محوره می تواند کاملا از همدیگر مجزا باشد این خصوصیت آنها را برای انواع مکان ها مناسب نموده است. نه تنها در سایز بلکه در رنگ و طرح های متفاوت از این نوع سایبان ها یافت می شوند و برای انواع سلیقه ها گزینه های مناسبی را ارائه می دهد.

در نمونه برقی این وسیله ، سایبان ها بر روی خرپا سوار شده و طول بازوها همانند نمونه ی دستی آن متغیر خواهد بود. سایبان برقی متحرک همانطور که از نامش معلوم است به طور اتوماتیک و با استفاده از یک ریموت به آسانی قابلیت جمع شدن و باز شدن را خواهد داشت.

 

 

 

 

 

دوطرفه تک محوره_البرز
دوطرفه تک محوره_البرز
دوطرفه تک محوره_تهران
دوطرفه تک محوره_تهران
دوطرفه تک محور - اسدآباد
دوطرفه تک محور - اسدآباد
دوطرفه تک محور - محمودیه
دوطرفه تک محور - محمودیه
دوطرفه تک محو ر - زعفرانیه
دوطرفه تک محو ر - زعفرانیه
دوطرفه تک محور - ولنجک
دوطرفه تک محور - ولنجک
سایبان دوطرفه تک محوره - زعفرانیه
سایبان دوطرفه تک محوره - زعفرانیه
دوطرفه تک محوره - ولنجک
دوطرفه تک محوره - ولنجک
4.4/5 (5 رای)
قیمت سایبان دو طرفه
فرم ارسال نظر
verification
مشاوره رایگان واتسآپ