* .: سـاوا تـولیـد کنـنـده انـواع سـایـبـان هـای پـارچـه ای :. *

در عصر دانش و سراسر تغییر، استفاده از نوآوری‌های فناورانه و جدید یکی از نیازهای اصلی هر کشور است. جوامع در حال توسعه برای ارزش آفرینی و رقابت نیاز به توسعه فناوری دارند. در این رابطه یکی از روش های دسترسی به تکنولوژی ، ابزارها و محصولات می‌باشند. یکی از این روش ها و کالاها، سایبان است که علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، آسایش، آرامش و رفاه بشر را نیز فراهم می‌کند. سایبان‌ها برای کنترل میزان تابش آفتاب به سطوح نورگذر ساختمان به کار می‌روند. سایبان یک روکش ثانوی است که به قسمت خارجی دیواره‌های یک ساختمان متصل می‌شود. گروه فنی و مهندسی تکاور با پشتیبانی تجربه 10 ساله خود در زمینه راه اندازی انواع سیستم‌های اتوماسیون ساختمان و ارائه محصولات با کیفیت و به روز این صنعت با هدف تکمیل دانش فنی پیشین به قابلیت‌های مدرن و امروزی برای دستیابی به استفاده و بهره‌برداری آسان از صنایع ساخت سایبان اقدام به راه‌اندازی خط تولید سایبان‌های اتوماتیک (برقی) و دستی نموده است. استفاده از سایبان در مبلمان شهری و اماکن عمومی علاوه بر پاسخگویی به نیازهای انسانی و افزایش رضایت استفاده کنندگان موجب شکل‌دهی منطقی محیط، و زیبایی فضاهای شهری خواهد شد.

  • مشخصات شرکت
  1. ​چشم انداز ما : به منظور سهولت و بهینه سازی اوقات فراغت زندگی، ما با به روز کردن فناوری‌های تولید، راه خود را ادامه می‌دهیم.
  2. ​مأموریت ما : با درک نیازها و انتظارات مشتریان به بهترین وجه، مناسب‌ترین راه حل‌ها را ارائه می‌دهیم تا از رضایت مستمر مشتری، آگاهی و اطمینان حاصل کنیم.
  3. رویکرد کیفیت : ما تلاش می‌کنیم با ارائه به روز رسانی‌های مداوم، به کیفیت مورد نیاز مصر‌ف‌کنندگان برسیم و از انتظارات آن‌ها فراتر برویم.
سایبان بازویی
سایبان
سایبان بازویی
سایبان
سایبان بازویی
درباره ما
3.1/5 (7 رای)
مشاوره رایگان واتسآپ